داروخانه پروردگار

 

هویج حلقه شده شبیه چشم انسان است..مردمک و عنبیه و خط نوری که بهچشم میرسد درست مانند چشم انسان میباشد.تحقیقات نشان میدهد که مصرف هویج باعثافزایش جریان خون در  عملکرد چشم میشود.
 

وقتی گوجه فرنگی رو از وسط دو نیم میکنید چها رتا خونه میبینید کهقرمزه و دقیقا مثل قلب هستش که اون هم قرمزه و چهار تا بخش مجزا داره.تحقیقات نشونداده که گوجه فرنگی خون رو تصفیه میکنه...
 

حبه های انگور روی خوشه شبیه قلب هستش و هر دونه اون شبیه سلولهایخونی.امروزه تحقیقات نشون داده که انگور برای حیات قلب بسیار مفیده.


گردو شبیه مغز انسان میماند .نیم کره راست و نیم کره چپ.قسمتبالای مغز و پایین مغز.حتی چین خوردگی ها و پیچیدگی های اون هم شبیه نئو کورتکسمیباشد.در حال حاضر میدانیم که گردو ۳۶ مرتبه نورونهای پیام رسان به مغز را گسترشمیدهد.

 
تا حالا به لوبیا قرمز دقت کردین ..درسته ..شبیه کلیه انسانهستش ..تحقیقات نشون داده که لوبیا قرمز در بهبود عملکرد کلیه نقشبسزایی داره.

ساقه کرفس شبیه به استخوان است و این نوع از سبزیجات در استحکاماستخوان بسیار موثر میباشد.استخوانها تشکیل شده از ۲۳٪ سدیم و کرفس هم ۲۳٪ سدیمداره.چنانچه در رژیم غذایی شما سدیم وجود نداره کرفس میتونه این کمبود روجبران کنه

آوکادو و گلابی و بادمجان برای سلامت سرویکس و رحم درخانمها بسیارموثر میباشد.امروزه تحقیقات نشان میدهد که اگر خانمها در هفته یک عدد آوکادو مصرفنمایند هورمونهای آنها متعادل میشود و از بروز سرطان رحم جلوگیریمیکند.جالبه که بدونید ۹ماه از شکوفه کردن آوکادو تا رسیدن میوه آنطول میکشه..

 

انجیر پر از دونه است که وقتی که رشد میکند بصورت دوتایی روی درختآویزانه(تا حالا دقت نکردم).انجیر باعث افزایشتعداد و حرکت اسپرم مرد و همچنین جلوگیری از عقیم شدن میشود.

Sweet potatoes (نمیدونم فارسیش چی میشه )شبیه لوزلمعده است کهباعث تعادل قند خون در بیماران دیابتی میشود.


زیتون به سلامت وعملکرد تخمدان کمک میکند.

کریپ فروت و پرتقال و انواع مرکبات شبیه غده های شیری هستند و درسلامت سینه و جنبش غدد لنفاوی در سینه موثر است.

پیاز شبیه سلولهای بدن میباشد.امروزه تحقیقات نشان داده است کهپیاز نقش مهمی در خروج مواد زائد در بدن را داراست.و باعث ریزش اشک و شستشوی لایهمخاطی چشم میگردد.

/ 0 نظر / 7 بازدید